Co nas wyróżnia

 Wyróżnia nas -

1. Nieograniczony, bezpośredni dostęp do doświadczonej położnej POZ (kontakt mailowy, telefoniczny, osobisty i Fb).

2. Bogata oferta kursów oraz zajęć dodatkowych.

3. 50%- 70% zniżki na płatne badania w laboratorium Diagnostyka w Poznaniu ul. Mickiewicza 5 ze specjalnym skierowaniem od szkoły.

4. Bezpłatne uczestnictwo w warsztatach prowadzonych przez położne ze szkoły rodzenia „Położna z Sercem” i priorytetowy udział w warsztatach płatnych (niższe ceny).

5. Nasze położne w przypadku podejrzenia lub zdiagnozowania problemu skierują do specjalisty (ginekolog, urolog, rehabilitant – także dziecięcy, logopeda, psycholog, neurolog, fizjoterapeuta, psychiatra, dietetyk). Wizyty w ramach kontraktu NFZ (bezpłatne).

6. W ramach opieki położnych – bezpłatne porady laktacyjne. Istnieje możliwość dodatkowych płatnych wizyt domowych położnej laktacyjnej i pomoc przy pielęgnacji noworodka.

7. Zdajemy sobie sprawę, że w czasie weekendów i świąt, Młodzi Rodzice nie mogą korzystać z opieki położnej w ramach kontraktu z NFZ, dlatego istnieje możliwość płatnej wizyty domowej w weekendy i święta.

8. Nasze pacjentki objęte są opieką fizjoterapeuty, – ćwiczenia dla kobiet w ciąży, połogu, masaż Shantala dla niemowląt dla naszych pacjentek w konkurencyjnych cenach:

  • ćwiczenia w ciąży i połogu
  • masaż z dzieckiem
  • masaż pacjentki – cena do uzgodnienia.

9. Zapraszamy chętnych do współpracy - firmy, osoby fundacje oraz innych . Prosimy o kontakt w sprawie omówienia ewentualnej współpracy.

10. Współpraca.

dd_logo         logo        etykieta_LOVI           refleksja_logo