Karolina Wyrembek-Urban

Położna rodzinna.

Położna. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, kierunku Położnictwo.
Studia ukończyła z tytułem magistra oraz Uniwersytetu Szczecińskiego kierunek Zdrowie Publiczne – promotor zdrowia. Swoje umiejętności ciągle rozwija ukończyła dodatkowe kursy m. in kurs specjalistyczny Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych, kurs kwalifikacyjny leczenia ran i edukator laktacyjny.

Uczestniczyła w konferencjach organizowanych przez Fundację Rodzić po Ludzku m. in „Nowy standard w położnictwie. O pozycjach wertykalnych, pierwszym kontakcie i wdrażaniu dobrych praktyk”; „Pozwólcie nam się przywitać!- o pierwszym kontakcie po porodzie i
możliwościach jego realizacji w oddziałach położniczych”

Swoje umiejętności zawodowe zdobywała w Ginekologiczno – Położniczym Szpitalu
klinicznym w Poznaniu przy ul Polnej 33, następnie pracując jako położna na bloku porodowym i oddziale położniczym w Szpitalu Powiatowym.
Prywatnie rozsądna mama dwóch wspaniałych córeczek – pięcioletniej Weroniki i trzyletniej Kornelki. Dzięki swoim dzieciom poznała ideę rodzicielstwa, bliskości i chustonoszenia.
Zwolenniczka natury, słuchania instynktu i pozytywnego myślenia. Zafascynowana cudem ciąży i narodzin . To właśnie te doświadczenia sprawiły, ze postanowiła wspierać młode Mamy w ich domach w pierwszych tygodniach wspólnego życia. A praca położnej połączona z osobistym bagażem doświadczeń z własnymi dziećmi daje jej dużo spełnienia.

Spodziewasz się dziecka? Przyjdź do nas

Nieograniczony, bezpośredni dostęp do doświadczonej położnej POZ, Bogata oferta kursów oraz zajęć dodatkowych