Weronika Drozdalska – położna srodowiskowo-rodzinna, doradca chustonoszenia, seksuolog.

 
     Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny z tytułem magistra. W trakcie studiów aktywna w Naukowym Kole Etyki w Zakładzie Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej oraz ambasadorka w Fundacji Dobre Ręce Polskich Położnych. Organizatorka oraz uczestniczka wielu konferencji naukowych. Ukończyła  kurs “Aktywność fizyczna dla kobiet w ciąży”, “Osteopatia w Położnictwie”, “Farmakoterapia w laktacji” oraz zdobyla certyfikat kongresu “First International Tongue Tie Congress” dotyczący wędzidełek w jamie ustnej.
Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Seksuologia Praktyczna na Uniwersytecie SWPS oraz jest certyfikowanym doradcą chustonoszenia ClauWi.
 
     Młoda, ambitna i odważna, aby tworzyć lepsze, pełne zrozumienia położnictwo. Z nowoczesnym podejściem i nieszablonowymi pomysłami do zmian. Entuzjastka porodów naturalnych w zgodzie z własnym ciałem, karmienia piersią, “nieidealnego” macierzyństwa i rodzicielstwa bliskości. Pragnie jak najlepiej przygotowywać i towarzyszyć rodzicom w nowym etapie życia ich rodziny i szerzyć najnowszą i bezpieczną wiedzę w tematyce okołoporodowej.
 
     Poza tym pragnie zmieniać świadomość społeczeństwa na temat seksualności i odczarować tematy tabu.
    Jej największym marzeniem była praca w środowisku oraz wsparcie i edukacja kobiet w najważniejszych okresach jej życia, co oznacza, ze marzenia spełniają się szybciej niż myślimy 🙂
 
   Na co dzień odwiedza Was w domach, prowadzi zajęcia edukacyjne i prowadzi konsultacje chustonoszenia oraz porady laktacyjne. W wolnych chwilach pisze do Was na swoim instagramie codziennedoswiadczenia.

Spodziewasz się dziecka? Przyjdź do nas

Nieograniczony, bezpośredni dostęp do doświadczonej położnej POZ, Bogata oferta kursów oraz zajęć dodatkowych