Szkoła rodzenia w Poznaniu – warsztaty dla przyszłych dla rodziców

Zapraszamy wszystkich przyszłych rodziców do uczestnictwa w warsztatach w szkole rodzenia w Poznaniu! Dzięki nim uzyska się wiedzę niezbędną podczas porodu oraz w pierwszych tygodniach życia z maluszkiem.

Edukacja w ramach NFZ

Edukacja odpłatna

Porady laktacyjne

NFZ

Kontrakt z NFZ na wykonywanie świadczeń położnej podstawowej opieki zdrowotnej obejmuje wykonywanie tych świadczeń w dni robocze,
od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-18:00.

Ćwiczenia

Ćwiczenia fizyczne (od 21. tygodnia ciąży do porodu)

Szkoła rodzenia

Pierwsze dziecko nie musi być takie straszne!

Pierwszy poród to jedna wielka niewiadoma! I choć strach ma wielkie oczy, to z nami wszyscy rodzice mrużą je w uśmiechu! Szkoły rodzenia skierowane są do wszystkich młodych i niedoświadczonych rodziców, którzy chcą uniknąć niepotrzebnych stresów i wątpliwości.

Prowadzone przez nas warsztaty i kursy w szkole rodzenia w Poznaniu zorganizowane są tak, by zarówno przyszła mama, jak i tata mogli się spokojnie przygotować do porodu i połogu, z poczuciem bezpieczeństwa i pewności siebie. Warsztaty dla rodziców pomagają zarówno jeszcze w okresie ciąży, by dobrze znieśli jej ostatnie etapy, jak i przygotowują do porodu – warsztaty pomagają zdobyć wiedzę z zakresu technik oddychania, najlepszych pozycji do porodu, praw i przywilejów kobiet rodzących oraz ze sposobów łagodzenia bólu porodowego. Ponadto na warsztatach w szkole rodzenia rodzice otrzymują wskazówki o kompletowaniu wyprawki dla dziecka, opiece i pielęgnacji noworodka, higienie poporodowej dla kobiet, roli ojca w połogu i wiele innych cennych informacji!

pierwsza ciąża

Nasza szkoła rodzenia w Poznaniu to miejsce przyjazne wszystkim rodzinom – zarówno tym, którym już umknęła wiedza o porodzie i chcą sobie ją odświeżyć, jak i młodym, niedoświadczonym rodzicom, którzy chcą z pełną świadomością powitać na świecie swoje maleństwo. Prowadzone przez nas warsztaty doskonale przygotują ich do nowej, wyjątkowej roli.

Spodziewasz się dziecka? Przyjdź do nas

Nieograniczony, bezpośredni dostęp do doświadczonej położnej POZ, Bogata oferta kursów oraz zajęć dodatkowych

Zgłoś się na warsztaty dla rodziców do Położnej z Sercem!

W naszej szkole rodzenia pracują wyłącznie położne z Sercem dla rodziców i dla dzieci. Warsztaty przez nie prowadzone to prawdziwa skarbnica niezbędnych informacji, podczas których przyszli rodzice będą nie tylko uzbrajać się w wiedzę, ale również poczują, jak fantastyczna przygoda, pełna radości i przyjemności, czeka na nich po narodzinach dziecka.

Dlaczego warto zgłosić się do naszej poznańskiej szkoły rodzenia? Ponieważ oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu laktacji, ciąży, porodu, połogu oraz pielęgnacji noworodków i niemowląt, a także dbania o siebie po urodzeniu dziecka. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę – zespół wysoko wyspecjalizowanych położnych, których warsztaty są konkretne, bogate merytorycznie, a do tego… po prostu przyjemne! Na naszą pomoc można liczyć także po porodzie, korzystając z usług prywatnej położnej środowiskowej.

Nasze warsztaty o ciąży, rodzeniu, opiece i pielęgnacji prowadzone są tak, by każdy wyniósł z nich jak najwięcej. Jeśli więc, drodzy rodzice, szukacie szkoły rodzenia w Poznaniu, chcecie świadomie podejść do porodu, nie dać się zaskoczyć i jak najlepiej przygotować się do nowej roli – nasza szkoła rodzenia zaprasza na przydatne warsztaty i kursy dla rodziców i całych rodzin.

Zachęcamy do kontaktu! Służymy wiedzą, doświadczeniem i… sercem!