Certyfikowany doradca laktacyjny w Poznaniu

 

Karmienie piersią to piękne, ale zarazem trudne doświadczenie dla wielu kobiet. Dlatego zapraszamy do naszej poradni w Poznaniu i skorzystania z usług certyfikowanego doradcy laktacyjnego, którego porady z pewnością będą nieocenione dla każdej mamy chcącej naturalnie karmić swojego maluszka.

Co zrobić jeśli…

  1. Właśnie zostałaś Mamą i masz problemy z karmieniem?
  2. Borykasz się z nawałem mlecznym i potrzebujesz fachowej pomocy?
  3. Jesteś mamą i zastanawiasz się czy uda się Tobie wykarmić dziecko wyłącznie piersią?
  4. Chciałabyś zakończyć swoją drogę mleczną, ale nie wiesz jak tego dokonać?

Karmienie piersią to naturalny proces, jednak i tu pojawiają się wątpliwości oraz realne problemy.

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy poradnię laktacyjną.

Jestem wykwalifikowaną, dyplomowaną położną i certyfikowaną doradczynią laktacyjną 1184/2021/CDL. Dzięki swojej wiedzy i bogatemu doświadczeniu pomogłam niejednej mamie.

Skontaktuj się i umów się na wizytę. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie sytuacji, w której się znalazłaś

Koszt porady laktacyjnej – 250zł

Kontakt Karolina Wyrembek-Urban – 608 864 921

Porad udzielam również w weekendy cena – 250 zł.

Spodziewasz się dziecka? Przyjdź do nas

Nieograniczony, bezpośredni dostęp do doświadczonej położnej POZ, Bogata oferta kursów oraz zajęć dodatkowych

Harmonogram dalszej edukacji przedporodowej 

Szczegółowy plan z rozbiciem na poszczególne warsztaty i godziny dostępny również na funpage - 

https://www.facebook.com/poloznazsercem/

Położna z Sercem sp. z o.o.
ul: Jeżycka 13
60-538 Poznań
Opłaty wnoszone poprzez sklep https://poloznazsercem.pl/sklep/ lub gotówką na miejscu w placówce.

Problemy z laktacją? Możemy pomóc!

Droga mleczna nie zawsze jest… mlekiem płynąca! Zastój pokarmu? Zapalenie piersi? Kryzys laktacyjny? Problem dziecka ze ssaniem? Blokada psychiczna przed karmieniem? Właśnie w takich chwilach warto zwrócić się do poradni laktacyjnej i do certyfikowanego doradcy laktacyjnego po wsparcie! To właśnie on stoi na straży satysfakcjonującego i efektywnego karmienia piersią, które jest najlepszym, co można podarować dziecku.

Nasi certyfikowani doradcy laktacyjni służą poradami i pomocą każdej kobiecie, która z różnych przyczyn nie radzi sobie z laktacją, czuje brak sił oraz motywacji. Wskażemy odpowiednie techniki i pozycje karmienia, pokażemy, jak radzić sobie w chwilach zastoju lub nawału pokarmu oraz jak pobudzać laktację i karmić tak, by maluszek był najedzony i zadowolony.

karmienie piersią

Z porady laktacyjnych w Poznaniu można skorzystać na każdym etapie karmienia piersią, zawsze wtedy, kiedy nastąpią jakiekolwiek problemy z laktacją. Warto porozmawiać o nich po porodzie, kiedy dopiero rozpoczyna się walkę o efektywną laktację, jak i znacznie później, kiedy dopadnie kryzys. Wsparcie dotyczące procesu laktacji przyda się również mamom wcześniaków. Służymy wszystkim kobietom w każdej chwili!

W naszej poradni można również skorzystać z usług doradcy laktacyjnego, który jednocześnie jest położną środowiskową. Takie wsparcie dla świeżo upieczonej mamy z pewnością będzie na wagę złota!

Zapraszamy!

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do kontaktu z naszą poradnią w Poznaniu, w której przyjmują certyfikowani doradcy laktacyjni. Służą pomocą, wsparciem i poradami, które nie tylko ułatwią, ale i umilą cały proces karmienia piersią.